پوکه معدنی کرج|قیمت پوکه معدنی(تیر 1399)

پوکه معدنی کرج

پوکه معدنی کرج یکی از مشتقات پوکه قروه است. این پوکه نیز مانند سایر پوکه های موجود در شهر های دیگر از قروه وارد کرج شده و توسط کارخانه پوکه کرج به سایر مشتقات پوکه معدنی قروه تبدیل می شود.

پوکه معدنی کرج نیز همان کیفیت و ساختار پوکه معدنی قروه را داشته و برای مصارف ساختمانی، زیر سازی و کشاورزی استفاده می شود.

تقسیم پوکه معدنی قروه به سایر شهر های کشور مانند، پوکه معدنی کرج باعث توزیع و تعدیل قیمت در پوکه معدنی در کشور می شود. پوکه معدنی  برای ساختمان سازی در ابعاد وسیع استفاده می شود.

بنابراین وجود نمایندگی هایی برای فروش این محصول در شهر تهران و کرج لازم و ضروری است. با توجه به ساخت و ساز انبوه ساختمانی و ساختار زمین شناسی تهران و کرج، نیاز به این مصالح ساختمانی جهت استحکام بیشتر بنا بسیار لازم و ضروری است.

پوکه معدنی کرج در اندازه ها و انواع مختلفی تولید و عرضه می شود. به صورتی که، این پوکه معدنی از شهر قروه استخراج و برای بهره برداری بیشتر به سایر شهر ها صادر می شود.

پوکه معدنی کرج بعد از گذراندن سایر فعل و انفعالات به صورت های، شنی، فندقی، بادامی، نخودی، سنگ پا و... عرضه می شود.

موارد استفاده پوکه معدنی کرج

این ماده طبیعی ارزشمند در سال های اخیر به مهندسان و ساختمان سازان بسیار کمک کرده که با صرف هزینه بسیار کمتر بتوانند ساخت و ساز خود را با هزینه کمتری انجام دهند. پوکه معدنی کرج به صورت طبیعی از دل کوه استخراج شده و برای انجام سایر فرایندها به شهر های دیگر ارسال شده و مثلا در قالب پوکه معدنی کرج روانه بازار می گردد.
از پوکه معدنی برای تولید بلوک های ساختمانی، ایجاد شیب در بام، ساخت موزاییک و پر کردن حفره های ساختمانی استفاده می شود. از پوکه معدنی کرج در موارد زیر نیز استفاده می شود.
1-پوکه نخودی:

از این نوع پوکه برای ایجاد شیب در ساختمان یا سطوح دیگر استفاده می شود. همچنین برای پر کردن حفره هایی ساختمانی که می بایست پر گردند و...

2- پوکه فندقی و بادامی:

موارد مصرف این پوکه نیز همانند پوکه نخودی می باشد با این تفاوت که این پوکه به علت داشتن سایز بزرگتر، از قیمت کمتری برخوردار است.

3- پوکه عدسی:

این پوکه بسیار کوچک و سبک بوده و بهترین ماده اولیه برای ایجاد بلوک های محکم و سبک سقفی می باشد.

4- ماسه پوکه:

این نوع از پوکه دارای وزنی بسیار کمتر از ماسه معمولی( ماسه شسته ای که از کف رودخانه برداشت می شود) دارد. بنابراین ماسه پوکه بهترین ماده اولیه برای ساخت بتن، بلوک زنی ( بلوک های دیوار و سقف) و همچنین پر کردن فضا های خالی که در اثر لوله کشی کف ساختمان ها ایجاد می شود و.... دارد.

از پوکه های معدنی علاوه بر استفاده در ساختمان ها برای سد سازی ها، استفاده در ساخت و ساز پل ها و همچنین استفاده در تصفیه خانه های آب و فاضلاب و... استفاده می شود.
پوکه معدنی کرج یکی از بهترین و به صرفه ترین مصالح ساختمانی است که برای هرگونه ساخت و ساز می توان از آن استفاده کرد.

لیست قیمت انواع پوکه معدنی ساختمانی یا مشاوره خرید کلیک کنید.

اطلاعات تماس

 • شماره تماس: 09189070502
  شماره تماس:09186660014
  شماره تماس:08735246619

   

  جهت سفارش و مشاوره رایگان به صورت 24ساعته باما در تماس باشید.

   مدیر فروش سعید معظمی شماره تماس: 09189070502 

  تماس با باربری قروه پوکه معدنی.

  پیگیری سفارش پوکه معدنی قروه

  شماره تماس:08735246619

تماس با ما

تماس با ما