پوکه معدنی سمنان|نمایندگی فروش پوکه در سمنان|09189070502

پوکه معدنی سمنان

در میان پوکه های معدنی تولید شده پوکه معدنی سمنان در جایگاه ویژه ای برخوردار است. این استان به  دلیل مسافت زیاد آن با معدن اصلی تولید پوکه که همان قروه است، توانسته بخش عظیمی از نیاز شمال شرق کشور را به پوکه تامین کرده و باعث قیمت کم آن در آن مناطق شود.

از این رو پوکه معدنی سمنان (قروه) یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی برای شمال شرق کشور است. از جمله مزایایی استفاده از این پوکه به دلیل شرایط آب هوایی گرم و خشک آن منطقه می باشد.

 

در سالهای گذشته، از مصالحی مانند خاک برای تولید ساختمان ها در این منطقه استفاده می شد. که با افزایش جمعیت و نیاز به طبقات بیشتر ساختمان، امروزه این امکان وجود ندارد. بنابراین مهندسان و معماران به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل بودند که با پوکه معدنی سمنان (قروه) توانستند این نیاز را برطرف سازند.

 استفاده عمده از پوکه معدنی در سمنان

خانه های مناطق کویری عمدتا از خشت ساخته می شود، تا باعث خنکی فضای داخلی خانه گردد. اما این خشت ها دیگر امروزه کاربرد نداشته و جای خود را به پوکه معدنی سمنان داده است.

در واقع امروزه به جای آجر و خشت از بلوک های تشکیل شده از پوکه معدنی سمنان استفاده می کنند، که علاوه بر داشتن وزن سبک، عایق سرما و گرما نیز می باشند. این ویژگی مانع از گرمای بیش از حد محبوس شده در ساختمان که بر اثر دیوار های بتنی به وجود می آید می شود.

دیوار هایی که از جنس پوکه های معدنی قروه هستند علاوه بر عایق بودن، در زمان ساخت و ساز نیز می کاهند. به صورتی که هر بلوک به اندازه چندین آجر است.

این بلوک ها از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه تر از آجر بوده و می توان طبقات بسیاری را بدون نگرانی از ریزش دیوار ساختمان بر روی هم بنا کرد.قیمت پوکه معدنی سمنان بهترین جایگزین مصالح قدیمی ساخت و ساز است و روشی نوین برای اکثر مناطق کشور با هر شرایطی می باشد.

استفاده گسترده از پوکه معدنی سمنان (قروه) باعث شده است که در نهایت فرایند ساخت و ساز با مشتری ارزانتر تمام شده و به این بازار رونق داده است.

 رقابت پوکه معدنی سمنان با پوکه صنعتی

 پوکه معدنی به صورت طبیعی از معادن پوکه در قروه استخراج، و برای تبدیل به انواع دیگر پوکه به این استان صادر می شود. این پوکه طبیعی در این استان با استفاده از دستگاه های مکانیزه به سایر مشتقات تبدیل می شود.

در حالی که به دلیل وجود خاک رس فراوان در این استان امکان تولید پوکه صنعتی نیز وجود دارد. اما باید دانست به دلیل فرایند های پیچیده و نیاز به دمای بالا پوکه صنعتی از قیمت بالاتری برخوردار بود و همچنین محدودیت اندازه دارد. به گونه ای که نمی توان پوکه های با اندازه های طبیعی تولید نمود.

بنابراین یکی از بهترین مواد معدنی برای ساخت ساز پوکه معدنی سمنان (قروه) است، که هم در اندازه های گوناگون وجود داشته و هم می توان آن را ارزان تر تهیه نمود. پوکه معدنی قروه از لحاظ وزنی بسیار سبکتر از پوکه های صنعتی است.

برای مشاوره و خرید پوکه معدنی قروه ارسال به تمام نقاط بوشهر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره معدن پوکه قروه: 09186660014 الی 09189070502 مهندس معظمی

اطلاعات تماس

 • شماره تماس: 09189070502
  شماره تماس:09186660014
  شماره تماس:08735246619

   

  جهت سفارش و مشاوره رایگان به صورت 24ساعته باما در تماس باشید.

   مدیر فروش سعید معظمی شماره تماس: 09189070502 

  تماس با باربری قروه پوکه معدنی.

  پیگیری سفارش پوکه معدنی قروه

  شماره تماس:08735246619

تماس با ما

تماس با ما