پوکه معدنی لرستان|قیمت پوکه معدنی درخرم آباد|09189070502

پوکه معدنی لرستان

 

پوکه معدنی چیست؟
پوکه معدنی، سنگی با تخلخل بالا و در عین حال بسیار سبک می باشد، که برای مصارف ساختمانی و کشاورزی از آن استفاده می شود. پوکه معدنی را می توان در نقاطی که دارای کوه های آتشفشانی وجود دارد، یافت و در صورت لزوم آنرا به سایر نقاط مورد نیاز ارسال نمود.

پوکه معدنی لرستان یکی از انواع چندگانه پوکه بوده که فقط در این استان به شکل های دیگر پوکه تبدیل می شود. این پوکه معدنی دارای خواص بی نظیری هم چون داشتن املاح معدنی و سختی بالا برای مصارف ساختمانی است.
کاربرد پوکه معدنی لرستان

با گسترش روزافزون جمعیت در شهرها نیاز به ساختمان سازی نیز افزایش یافت و این در حالی بود که زمین های شهری برای ساخت و ساز کافی نبودند. بنابراین می بایست چاره اندیشید، که بتوان سیل جمعیت را در مساحت کمتری حفظ نمود.

این تفکر باعث به وجود آمدن ساختمان های چند طبقه و برج ها گردید. مشکل این بنا ها وجود سنگینی بار سقف طبقه بالای ساختمان بود. این مسئله زمانی پر رنگ تر میشد که ساختمان ها بیش از  پنج طبقه بودند.

پوکه معدنی قروه یکی از بهترن راه حل ها برای رفع این مشکل بود. زیرا که این پوکه ها علاوه بر سبک بودن، مقاومت بسیار بالایی در مقابل فشار و ضربه را داشتند. این پوکه ها همچنین با لایه از دوغاب سیمان جهت استحکام بیشتر پر شده تا به عنوان عایقی برای سرما و گرما و عبور صدا عمل کند.

پوکه های معدنی بر اساس مکانی که وجود دارند و معادنی که از آنها استخراج می شوند دارای خواص متفاوتی هستند. در لرستان به دلیل عدم وجود معادن پوکه، هیچ نوع پوکه ای در این استان تولید و عرضه نمی گردد.

اما پوکه معدنی، یک از جدایی ناپذیر ترین مصالح ساختمانی برای ساخت و ساز در این شهر است. شرکت های بسیاری به عرضه پوکه های معدنی در سایز ها و نوع های مختلف به عنوان پوکه معدنی لرستان فعالیت می کنند، که می بایست ذکر شود تمامی این پوکه معدنی از مکانهای خارج از استان وارد، و سایر فرایند های فیزیکی بر روی آن صورت می گیرد.

پوکه معدنی لرستان در اندازه های متفاوت و قیمت های گوناگون عرضه می گردد. که از میان انواع آن می توان به پوکه معدنی نخودی، بادامی، فندقی و سپس عدسی اشاره کرد که دارای بیشترین قیمت و بهترین کاربرد در ساختمان سازی هستند.

پوکه معدنی لرستان عرضه کننده انواع پوکه های ساختمانی برای مصارف گوناگون می باشد. در واقع این نوع پوکه به صورت خام وارد کارگاه های این استان شده و به صورت محصولات متنوع، در سایز های گوناگون، در بازار های داخلی پخش می گردد.

پوکه معدنی لرستان در طیف وسیعی تولید شده که می توان با توجه به نیاز مهندسان ساختمان و عمران، از آن نه تنها برای ساختمان سازی بلکه برای جهت دهی به شیب بستر رودخانه، تهیه دیوار های عایق صوتی و حرارتی و توسط مهندسان کشاورزی برای تولید محصولی با کیفیت تر استفاده نمود.

پوکه معدنی لرستان را می توان به نقاط دور کشور نیز انتقال داد که این امر نیازمند شرکت های بزرگ با توان مالی بسیار، برای این کار است. عرضه پوکه معدنی لرستان در سال های آخر سهم به سزای در تعدیل قیمت بازار برای این محصول ساختمانی با ارزش داشته و امید می رود با تولید بیشتر آن، از قیمت آن کاسته شود.</>

برای مشاوره و خرید پوکه معدنی قروه ارسال به تمام نقاط لرستان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره معدن پوکه قروه: 09186660014 الی 09189070502 مهندس معظمی

اطلاعات تماس

 • شماره تماس: 09189070502
  شماره تماس:09186660014
  شماره تماس:08735246619

   

  جهت سفارش و مشاوره رایگان به صورت 24ساعته باما در تماس باشید.

   مدیر فروش سعید معظمی شماره تماس: 09189070502 

  تماس با باربری قروه پوکه معدنی.

  پیگیری سفارش پوکه معدنی قروه

  شماره تماس:08735246619

تماس با ما

تماس با ما