پوکه معدنی اهواز|قیمت پوکه معدنی خوزستان|09186660014

پوکه معدنی اهواز

یکی از شهر های که استفاده از پوکه های برای آن لازم و ضروری است، اهواز می باشد. پوکه معدنی اهواز به وفور از قروه وارد این استان شده و مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع اهواز از این سنگ معدنی برای مصارف گوناگونی استفاده می نمایند.

 • عمده مصارف پوکه معدنی اهواز
  استفاده در ساختمان سازی
  استفاده در بلوک زنی
  استفاده در تاسیسات حرارتی به عنوان عایق
  به عنوان ماده جاذب آلودگی در تصفیه خانه های آب
  به عنوان مکمل  کود در کشاورزی
  برای مصارف بهداشتی به عنوان لایه بردار پوست
  و...
  هر یک از مواد ذکر شده نیاز به فعل و انفعالاتی برای قابل مصرف شدن پوکه معدنی اهواز(قروه) دارند. برای مصارف ساختمانی، پوکه معدنی اهواز باید ابتدا توسط ماشین های خورد کننده به قطعات با اندازه های مختلف تبدیل شود. قطعات ریز را برای بلوک زنی و سایر اندازه ها را برای ساختن خانه استفاده می کنند. قطعات بزرگتر پوکه معدنی اهواز، یا به عنوان عایق و یا به عنوان مصارف بهداشتی (سنگ پا ) مورد استفاده قرار می گیرد. ته ماند فرایند خود کردن خاک حاصل از خورد شدن پوکه های معدنی اهواز (قروه ) است که برای کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. گیاهانی که با این نوع کود طبیعی غنی می گردند معمولا سالم تر و دچار آفت کمتری می شوند. همچنین به دلیل وجود حفره های موجود در پوکه معدنی اهواز( قروه )، این سنگ خاصیت جذب آب و نگهداری آب را دارد. این ویژگی برای مناطقی مانند اهواز که دارای گرمای زیاد با میزان تبخیر بالا است، بسیار سودمند بوده و باعث رونق کشاورزی در این استان می شود.استفاده از پوکه معدنی در کشاورزی.
  سایر موارد استفاده سنگ معدنی اهواز به شرح زیر است:
  استفاده از آن در رنگبری پارچه
  برای استفاده در ساختمان ها، پله ها، سطوح شیب دار، بستر رودخانه ها و دیوار ها
  نکته قابل توجه در مورد پوکه معدنی اهواز ( قروه ) این است که بتون ساخته شده از این ماده علاوه بر سبکی، در مقابل عوامل محیطی ( وجود رطوبت، سرما، گرمای بیش از حد و.. ) مقاوم است.
  از جمله موارد پر اهمیت  استفاده از پوکه معدنی اهواز( قروه ) این است که اگر این ماده با آهک شکفته ترکیب شود تولید سیمانی بسیار سخت می کند، که چه در خارج از آب و چه در داخل آب پایدار است. این ویژگی به این ماده این امکان را می دهد که به عنوان سیمان ضد آب برای ساختن پایه پل ها و ساختمان های بنا شده در آب استفاده شود.
  پوکه های معدنی مانند پوکه معدنی اهواز( قروه ) یکی از نعمت های خدادادی است که در هر کشوری یافت نمی شود. از این رو داشتن معادن چندگانه این پوکه ها از مواهب الهی است. از این جهت استفاده از آن باید برای همگان در دسترس باشد. از این رو وجود شرکت های  بزرگ و گسترده در سطح کشور مانند پوکه معدنی قروه سبب شده که این ماده طبیعی مفید در اختیار همگان قرار گیرد. پوکه معدنی قروه در اهواز با درصد تخلخل زیاد یکی از مفیدترین موادی است که با آن می توان نیاز بسیاری از صنایع را برطرف نمود.

برای مشاوره و خرید پوکه معدنی قروه ارسال به تمام نقاط خوزستان با شماره زیر تماس حاصل فرماید

شماره معدن پوکه قروه: 09186660014 الی 09189070502 مهندس معظمی

اطلاعات تماس

 • شماره تماس: 09189070502
  شماره تماس:09186660014
  شماره تماس:08735246619

   

  جهت سفارش و مشاوره رایگان به صورت 24ساعته باما در تماس باشید.

   مدیر فروش سعید معظمی شماره تماس: 09189070502 

  تماس با باربری قروه پوکه معدنی.

  پیگیری سفارش پوکه معدنی قروه

  شماره تماس:08735246619

تماس با ما

تماس با ما