پوکه معدنی قم |09183705189|09186660014

پوکه معدنی قم

قم یکی از شهر های رو به پیشرفت در ایران است که صنعت ساخت و ساز در آن در حال گسترش است.  در این صنعت نیاز به مصالح کارآمد و پر بازده است، تا بتواند پیشرفت داشته باشد و بازار مربوط به خود را رونق دهد.

بنابراین پوکه معدنی قم ( قروه ) یکی از بهترین مصالح برای رشد سریع ساختمان می باشد. این ماده معدنی بی نظیر توانایی ایجاد یک سد در مقابل هوای گرم و خشک قم را داشته و از افراد در مقابل سرما و گرما محافظت می کند. پوکه معدنی قم عمدتا در شهر های دیگر تولید و بهره برداری شده و برای توزیع به قم وارد می گردد.

این ماده مفید می تواند به عنوان یک بتن قوی، اما سبک برای ساختمان های چند طبقه و به عنوان دیوار های محکم و عایق برای آنها به کار رود.

انواع پوکه معدنی قم

سنگ پوکه آبنما: از این سنگ برای ساخت آبنما ها در تالار ها و ویلاها استفاده می شود.
پوکه ماسه ای : این پوکه دارای ذرات بسیار ریزی است که معمولا برای بلوک زنی، بلوک های تیغه ای، بلوک سقفی، بلوک دیواری استفاده می شود.

همچنین از این نوع به دلیل داشتن اندازه کوچک، به عنوان عایق در زیر لوله های ساختمانی استفاده می شود. به دلیل تحمل حرارت بالای پوکه معدنی قم ( قروه ) از آن به عنوان قالب در کوره های آجر پزی نیز استفاده می شود.

پوکه عدسی: این نوع پوکه از پوکه ی ماسه ای درشت تر بوده و برای بلوک زنی سقف استفاده می شود. بهترین نوع پوکه عدسی آن است که بدون ماسه باشد.

                                                  پوکه عدسی

پوکه نخودی: این پوکه در سایز 8 الی 16 میلی متر ساخته می شود و عمده مصرف آن در بلوک زنی دیوار است. البته گاهی از آن نیز برای ایجاد شیب در سقف و.. استفاده می کنند.
پوکه بادامی: دارای سایزی به اندازه ی 17 الی 25 می باشد که عمده استفاده آن برای شیب بندی سطوح است. بهترین نوع پوکه بادامی، پوکه ای است که فاقد ماسه باشد.

پوکه معدنی قم ( قروه )  به دلیل وزن سبک و مقاومت بالا در برابر فشار، بهترین گزینه برای سقف منازل آپارتمانی است. همچنین پوکه معدنی قم ( قروه ) به دلیل داشتن تخلخل بالا و حفظ آب در درون خود بهترین گزینه در صنعت کشاورزی این شهر است.

با کمک این پوکه می توان از میزان هدر رفت آب به علت تبخیر بالا در این شهر جلوگیر کرد.قیمت انواع پوکه معدنی ساختمانی.

تولید کنندگان و عرضه کنندگان پوکه معدنی قم

در ایران سه شهر تولید کننده عمده پوکه می باشند. این شهر ها دارای معادن طبیعی پوکه بوده و با صادر کردن آن به شهر های دیگر باعث توزیع آن در سطح کشور می شوند.

شهر هایی مانند تبریز، دماوند و قروه دارای معادن پوکه بوده که بهترین نوع آن از لحاظ رنگ، سایز و دانه بندی پوکه قروه است.

این پوکه ساختمانی دارای خلل و فرج های بسیاری  می باشد، که بهترین گزینه برای تولید بتن ضد آب می باشد. پوکه معدنی قم در واقع یکی از انشعابات توزیع پوکه در کشور است که باعث ثابت نگه داشته شدن قیمت آن می شود.

نمایندگی پوکه معدنی قروه در قم.

اطلاعات تماس

 • شماره تماس: 09189070502
  شماره تماس:09186660014
  شماره تماس:08735246619

   

  جهت سفارش و مشاوره رایگان به صورت 24ساعته باما در تماس باشید.

   مدیر فروش سعید معظمی شماره تماس: 09189070502 

  تماس با باربری قروه پوکه معدنی.

  پیگیری سفارش پوکه معدنی قروه

  شماره تماس:08735246619

تماس با ما

تماس با ما