پوکه معدنی شيراز|قیمت پوکه معدنی درشیراز|09189070502

پوکه معدنی شيراز

 

پوکه معدنی شيراز يکي از بهترين پوکه ها براي توليد بلوک هاي ساختمانی کف و سقف مي باشد. اين استان نيز مانند بسياری از استان های توليد کننده پوکه معدنی، فاقد معادن طبيعی براي توليد پوکه های معدنی مي باشد. صنعت پوکه معدنی شيراز يکي از بزرگترين صنايع، در جهت توليد مصالح ساختماني و کشاورزي، از پوکه های معدنی است. خاک حاصل از پوکه معدنی شيراز برای مصارف کشاورزی اين استان در کنار کود برا تقويت و بهبود خاک استفاده مي گردد. از فوايد استفاده از اين خاک اين است که به دليل داشتن مقداری گوگرد از گياهان در مقابل آفت ها حمايت کرده و باعث غني شدن خاک و ساير فرايند های زيستی در خاک می شود.

صنايع پوکه معدنی شيراز  يکی از بزرگترين توليد کننده هاي فراورده هاي پوکه های معدنی در کل ايران مي باشد. اين صنعت تا آنجا گسترش يافته که اين استان قادر به پخش اين فرآورده ها، در سطح کشور است. پوکه معدنی شيراز نيز مانند ساير استان هايی که به توليد پوکه های معدنی در محصولات متنوع مي نمايند، ميزان پوکه مورد نياز خود را از قروه وارد، و توسط دستگاه پيشرفته خود آنرا به انواع ديگر پوکه مانند پوکه پودری يا ماسه ای، پوکه سنگ يا پرتقالی و ساير انواع پوکه معدنی تبديل می کند. 

فاکتورهای انتخاب پوکه معدنی شيراز

موارد استفاده پوکه معدنی بسيار زياد است. در همين راستا انواع پوکه های معدنی نيز داراي تنوع بسياری هستند. اما عواملی وجود دارد که باعث انتخاب پوکه های معدنی شيراز مي گردد. از جمله ويژگی هاي يک پوکه معدنی خوب مي توان به تخلخل بالا، رنگ پوکه، اندازه آن و ميزان تراکم درون سنگ اشاره کرد. مسلما هرچه ميزان تخلخل بيشتر شود و دانه پوکه ريز تر باشد پوکه معدنی دارای موارد استفاده بيشتر و گرانتر است. لزا کارخانه جات توليد پوکه شيراز اين محصولات را با اندازه های متفاوت توليد کرده تا به مهندسان قدرت انتخاب بهتري، برای استفاده در صنايع مختلف بدهد. از جمله سوالاتی که در ذهن هر مصرف کننده بر می آيد اين است که، وجود تخلخل های زياد در پوکه های معدنی چگونه باعث استحکام اين پوکه های می شود؟

پاسخ اين سوال در نوع مواد تشکيل دهنده اين پوکه های معدنی شيراز است. پوکه ها از سنگ های آتش فشانی سرد شده در فرايند فوران تشکيل مي شوند. پس بنابراين اين سنگ ها دارای ميزان زيادي از املاح همانند فلزات و... است، که باعث سختی آن می شود. همچنين وجود اين تخلخل ها در پوکه معدنی شیراز باعث مي شود، که در فرايند بتون ريزي، زره هاي بتون در خلل و فرج اين پوکه ها به دام افتاده و از آن ماده اي سخت و نفوز ناپذير در مقابل آب، سرما و گرما و همچنين صوت به وجود بياورد. اين بتن برخلاف ساير بتن های معمولي، وزنی بسيار سبک داشته که آنرا قابل استفاده براي بسياری از ساخت و ساز های ساختمانی می کند. بسياری از مهندسان ترجيح مي دهند به جای استفاده از مواد سنگين مثل خاک، بتن معمولی يا يونوليت در سقف خانه، از پوکه های معدنی استفاده نمايند. زيرا که اين پوکه معدنی شیراز نه تنها داراي وزنی سبک و مقام است، بلکه استفاده از آن نسبت به ساير روش های سقف زنی از لحاظ مالي بسيار مقرون به صرفه تر نيز، هست.

قیمت پوکه معدنی در شیراز

برای مشاوره وخریدوقیمت پوکه معدنی در شیراز با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

09186660014-09189070502  مهندس معظمی

 

اطلاعات تماس

 • شماره تماس: 09189070502
  شماره تماس:09186660014
  شماره تماس:08735246619

   

  جهت سفارش و مشاوره رایگان به صورت 24ساعته باما در تماس باشید.

   مدیر فروش سعید معظمی شماره تماس: 09189070502 

  تماس با باربری قروه پوکه معدنی.

  پیگیری سفارش پوکه معدنی قروه

  شماره تماس:08735246619

تماس با ما

تماس با ما