پوکه معدنی بوشهر|قیمت پوکه معدنی دربوشهر|09189070502

بوشهر یکی از استان های وارد کننده پوکه قروه می بوده که مسئول تامین پوکه برای جنوب کشور است. پوکه معدنی بوشهر بعد گذشتن مراحل خورد کردن، قابل استفاده برای مصارف صنعتی، ساختمانی و کشاورزی است.

پوکه معدنی بوشهر نقش فوق العاده ای در تامین نیاز ساختمان سازان به مصالح گران را برطرف و نگرانی تعطیلی کار را به دلیل عدم وجود سرمایه برای ادامه ساخت و ساز را کاهش می دهد.
علاوه بر تمامی موارد ذکر شده خاک حاصل از فرایند خورد کردن پوکه معدنی برای مصارف کشاورزی استفاده می شود. زمین های جنوب کشور به دلیلی شوری بالا قابل استفاده برای بسیاری از کشت و کار ها نیستند. بنابراین وجود املاح معدنی غنی حاصل از خورد شدن پوکه ها می تواند تا به اندازه ای این مشکل را رفع کرده و به صنعت کشاورزی در این استان و استان های همجوار خود مانند خوزستان کمک بسزایی کند.

عوامل موثر در سختی پوکه معدنی بوشهر (قروه)

پوکه های طبیعی در فرایند فوران آتش فشان و از مواد درونی زمین تشکیل می شود. لزا این سنگ های معدنی مانند نوع مصنوعی آن از تکه های بهم چسبیده خاک رس تهیه نمی شوند. بلکه تکیه های یکنواخت با خلل و فرج فراوان هستند. وجود گوگرد در آن باعث سختی این پوکه های معدنی بوشهر (قروه) شده و آنرا به ماده ای سخت برای استفاده در ساختمان تبدیل کرده است.

تاثیر پوکه معدنی بوشهر در صنعت پتروشیمی

پوکه معدنی بوشهر(قروه) یکی از بهترین انواع پوکه های سطح کشور بوده که با توان تولید بالا قادر است نه تنها نیاز داخلی را برطرف ،سازد بلکه در صورت مازاد هم  آنرا به سایر کشورهای حوزه خلیج فارس صادر کند. این صادرات با توجه به مساحت کم کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و نیاز به گسترش زمین در این کشور ها، می تواند گسترش یافته و از این طریق کمکی به بهبود اقتصاد آن منطقه کند. بوشهر به دلیل شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از پوکه معدنی بوشهر (قروه) است. زیرا که این پوکه ها عایق خوبی در مقابل گرمای طاقت فرسای آنجا هستند. پوکه معدنی بوشهر به دلیل داشتن وزن کم و عایق بودن در مقابل گرما می توان به عنوان دیوار حرارتی در صنایع پتروشیمی قابل استفاده باشد. وجود حرارت بالا در در میدان های گازی و در خط انتقال لوله گاز و نفت در این استان بارها موجب آتش سوزی در این مکان ها شده است، که می توان این حوادث را با استفاده از پوکه معدنی بوشهر کاهش داد و لوله های انتقال گاز و نفت را با عایقی از پوکه معدنی بوشهر پوشاند. صرف هزینه برای عایق بندی صنایع پرخطر پتروشیمی بسیار بهتر از خطرات احتمالی انفجار و آتش سوزی در این صنعت بر اثر دمای بیش از حد است.

برای مشاوره و خرید پوکه معدنی قروه ارسال به تمام نقاط بوشهر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره معدن پوکه قروه: 09186660014 الی 09189070502 مهندس معظمی

اطلاعات تماس

 • شماره تماس: 09189070502
  شماره تماس:09186660014
  شماره تماس:08735246619

   

  جهت سفارش و مشاوره رایگان به صورت 24ساعته باما در تماس باشید.

   مدیر فروش سعید معظمی شماره تماس: 09189070502 

  تماس با باربری قروه پوکه معدنی.

  پیگیری سفارش پوکه معدنی قروه

  شماره تماس:08735246619

تماس با ما

تماس با ما