پوکه معدنی بوشهر|قیمت پوکه معدنی دربوشهر|09189070502

بوشهر یکی از استان های وارد کنند پوکه قروه می بوده که مسول تامین پوکه برای جنوب کشور است. پوکه معدنی بوشهر بعد گذشتن مراحل خورد کردن، قابل استفاده برای مصارف صنعتی، ساختمانی و کشاورزی است. پوکه معدنی بوشهر نقش فوق الهاده ای در تامین نیاز ساختمان سازان به مصالح گران را بر طرف و نگرانی تعطیلی کار را به دلیل عدم وجود سرمایه برای ادامه ساخت و ساز را کاهش می دهد.
علاوه بر تمامی موارد ذکر شده خاک حاصل از فرایند خورد کردن پوکه معدنی برای مصارف کشاورزی استفاده می شود. زمین های جنوب کشور به دلیلی شوری بالا قابل استفاده برای بسیاری از کشت و کار ها نیستند. بنابراین وجود املاح معدنی غنی حاصل از خورد شدن پوکه ها می تواند تا به اندازه ای این مشکل را رفع کرده و به صنعت کشاورزی در این استان و استان های هم جوار خود مانند خوزستان کمک بسزای کند.
عوامل موثر در سختی پوکه معدنی بوشهر (قروه)
پوکه های طبیعی در فرایند فوران آتش فشان و از مواد درونی زمین تشکیل می شود. لزا این سنگ های معدنی مانند نوع مصنوعی آن از تکه های بهم چسبیده خاک رس تهیه نمی شوند. بلکه تکیه های یکنواخت با خلل و فرج فراوان هستند. وجود گوگرد در آن باعث سختی این پوکه های معدنی بوشهر (قروه) شده و آنرا به ماده ای سخت برای استفاده در ساختمان تبدیل کرده است.
 تاثیر پوکه معدنی بوشهر در صنعت پترو شیمی
پوکه معدنی بوشهر(قروه) یکی از بهترین انواع پوکه های سطح کشور بوده که با توان تولید بالا قادر است نه تنها نیاز داخلی را بر طرف سازد بلکه در صورت مازاد هم  آنرا به سایر کشورهای حوزه خلیج فارس صادر کند. این صادرات با توجه به مساحت کم کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و نیاز به گسترش زمین در این کشور ها، می تواند گسترش یافته و از این طریق کمکی به بهبود اقتصاد آن منطقه کند. بوشهر به دلیل شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از پوکه معدنی بوشهر (قروه) است. زیرا که این پوکه ها عایق خوبی در مقابل گرمای طاقت فرسای آنجا هستند. پوکه معدنی بوشهر به دلیل داشتن وزن کم و عایق بودن در مقابل گرما می توان به عنوان دیوار حرارتی در صنایع پترو شیمی قابل استفاده باشد. وجود حرارت بالا در در میدان های گازی و در خط انتقال لوله گاز و نفت در این استان بارها موجب آتش سوزی در این مکان ها شده است، که می توان این حوادث را با استفاده از پوکه معدنی بوشهر کاهش داد و لوله های انتقال گاز و نفت را با عایقی از پوکه معدنی بوشهر پوشاند. صرف هزینه برای عایق بندی صنایع پر خطر پتر شیمی بسیار بهتر از خطرات احتمالی انفجار و آتش سوزی در این صنعت بر اثر دمای بیش از حد است.

برای مشاوره وخریدپوکه معدنی قروه ارسال به تمام نقاط بوشهر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره معدن پوکه قروه: 09186660014 الی 09189070502 مهندس معظمی

اطلاعات تماس

  • شماره تماس: 09183705189
    شماره تماس: 09186660014

    جهت سفارش ومشاوره رایگان به صورت 24ساعته باما در تماس باشید

     

     مدیر فروش سعید معظمی    شماره تماس: 09183705189

تماس با ما

تماس با ما