قیمت پوکه معدنی در سال 97

قیمت پوکه معدنی در سال 97

اگر یکی از افراد حاضر در صنایع ساختمانی و عمرانی یا حتی کشاورزی هستید حتما برای شما چگونگی وضعیت قیمت پوکه معدنی در سال 97 یک علامت سوال است. ما در سطرهای آینده با این چالش دست و پنجه نرم می کنیم و سعی خواهیم کرد دورنمایی از قیمت پوکه معدنی در سال 97 ارائه کنیم.

 

قیمت پوکه معدنی در سال 97، عوامل تاثیرگذار بر قیمت

مانند هر حوزه ی دیگر، تعیین قیمت پوکه معدنی در سال 97 وابسته به عوامل گوناگونی خواهد بود. تغییر نرخ حقوق و دستمزد، قیمت سوخت، هزینه های جاری استخراج و عواملی از این دست بازیگران تاثیرگذار قیمت پوکه معدنی در سال جاری خواهند بود.

اگر حوصله یا وقت مطالعه ی سطرهای پیش رو را ندارید روی هم رفته باید بگوییم رشد یا جهشی ناگهانی در قیمت پوکه معدنی در سال 97 مشاهده نخواهد شد. اما اگر درباره ی تغییرات ریز و فوت های کوزه گری تعیین قیمت کنجکاو هستید الزاما باید چشم به آینده ی مطالب داشته باشید.

قیمت پوکه معدنی در سال97، مولفه های پنهان

همان طور که می دانید قیمت پوکه معدنی بر اساس متر مکعب تعیین می شود. در نتیجه پوکه معدنی عیار کیفی دارد که در متر مکعب برابر، وزن کمتری داشته باشد. احتمالا متوجه منظور شده اید اما بیش تر توضیح می دهیم، امکان دارد در سال 97 قیمت های پوکه معدنی توسط بعضی از پخش کننده ها حتی سیر نزولی داشته باشد، اما مشکل این جا است که از این مبنای فروش بر حسب متر مکعب استفاده خواهد شد و پوکه معدنی بی کیفیت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در نتیجه برای ممانعت از این امر نکات پیش رو را مد نظر داشته باشید.

قیمت پوکه معدنی در سال 97، چند نکته که باید رعایت کرد

           

به دلیل ماهیت پیچیده ی خرید پوکه معدنی و مصالح ساختمانی در کل چند توصیه می کنیم که رعایت آن ها می تواند شما را در انتخاب قیمت و کیفیت بهینه یاری سازد:

1. به قیمت های پرت(خیلی بالا یا پایین) حساس باشید، در شرای فعلی بازار کسی نمی تواند قیمت ها را بشکند؛

2. توصیه می کنیم فروشگاه های معتبر را برای ثبت سفارش پوکه معدنی انتخاب کنید، افراد با سابقه اعتبار خود را به پای ارائه ی قیمت نا معقول یا کیفیت پایین و تقلب در چگالی خدشه دار نمی کنند.

      

3. پروسه ی تحویل پوکه معدنی را زیر نظر بگیرید، از کدام معدن، به چه شکل، از چه مسیر و توسط چه سیستم باربری پوکه ی شما تحویل خواهد شد؟

4. شاید ارائه دهنده ای نوعی خدمات، مخصوص و منحصر به فرد خود داشته باشد، به عنوان مثال یک نوع بسته بندی خاص، قبل از مجذوب شدن حتما از خود بپرسید که آیا این ویژگی به کار شما می آید یا خیر(تمامی جوانب را بررسی کنید).

قیمت پوکه معدنی در سال 97، طیف قیمت ماه اول

• پوکه نخودی (قیمت از14000 الی 15000)

• پوکه بادامی (قیمت 11000 الی 13000)

سایر پوکه ها بسته به دانه بندی هرچه به سمت طیف درشت دانه حرکت کنند ارزان تر می شوند و بالعکس آن قیمت گران تری را به شما تحمیل خواهد کرد.

نکته ی آخر، در سفارش خود حتما پرسید که قیمت ارائه شده در ازای چه وزن حجمی پوکه معدنی است، برای این که اهمیت موضوع را متوجه شوید باید به عنوان نمونه بگوییم که مثلا وزن حجمی هر متر مکعب پوکه نخودی از 450 الی 850 کیلوگرم متغیر است. در نتیجه اهمیت دارد که شما در سال 97 بابت کدام پوکه چه میزان هزینه پرداخت می کنید.

در صورت نیاز به اطلاعات دقیق تر مشتقانه آماده ی صحبت با شما هستیم.

 

اطلاعات تماس

  • شماره تماس: 09183705189
    شماره تماس: 09186660014

    جهت سفارش ومشاوره رایگان به صورت 24ساعته باما در تماس باشید

     

     مدیر فروش سعید معظمی    شماره تماس: 09183705189

تماس با ما

تماس با ما